Nasze Duże Wozy - samochody do przeprowadzek

Obecnie dysponujemy dwoma samochodami wyposażonymi w odeskowane kontenery. Odpowiednio przygotowana przestrzeń ładunkowa pozwala na bezpieczny transport mebli, sprzętu RTV i AGD (lodówki w pozycji pionowej), pudeł kartonowych itd.


Przestrzeń ładunkowa naszych ciężarówek przeprowadzkowych

Nasze samochody są wyposażone kontenery bardzo podobnej wielkości. Ich wymiary wewnętrzne (czyli przestrzeń użytkowa) są następujące: 4,20 x 2,10 x 2,10 m (długość x szerokość x wysokość). Objętość przestrzeni ładunkowej wynosi około 19 m3. Dopuszczalne ładowność naszych samochodów do przeprowadzek wynoszą około 1500 kg. Oznacza to, że nasze dwa samochody pozwalają na jednoczesny transport około 38 m3 ładunku o masie 3 ton.


Bezpieczny transport mebli i przeprowadzki

Zajmujemy się głównie przeprowadzkami i transportem mebli w Warszawie i w miejscowościach w pobliżu Warszawy. Przewozimy także rzeczy na większe odległości na terenie całej Polski.

Nasze samochody są przystosowane do transportu dużych ilości mebli, sprzętu AGD, RTV, urządzeń specjalistycznych i rzeczy osobistych. Zamykane metalowe kontenery pozwalają na załadunek aż pod dach. Poprzeczne odeskowanie wewnątrz kontenera stabilizuje i chroni przewożone mienie przed uszkodzeniami. Wysokie lub ciężkie przedmioty przypinamy pasami transportowymi do burt samochodów. Dzięki temu całkowicie eliminiujemy ryzyko przewrócenia się przewożonych mebli i urządzeń.


Przeprowadzki i transport bardzo dużych ilości rzeczy

Nasze samochody umożliwiają transport znacznie większej ilości rzeczy niż popularne busy i vany z zabudową typu furgon. Do jednego naszego samochodu mieści się cała zawartość przeciętnego mieszkania o powierzchni około 35 metrów kwadratowych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że większość mebli w mieszkaniu ustawiona jest przy ścianach, a w naszych samochodach możliwe jest ustawianie rzeczy piętrowo (jedne na drugich). Co ciekawe, dwukrotnie większa powierzchnia mieszkania zazwyczaj nie wiąże się z dwukrotnie większą ilością rzeczy. Zazwyczaj mamy w domu jedną lodówkę, pralkę, dużą szafę ubraniową itd.

W przypadku przeprowadzek biur przewożony zestaw rzeczy zazwyczaj jest podobny: kartony z dokumentami, komputery, biurka, małe szafki, urządzenia drukujące. Przeprowadzka biura zazwyczaj oznacza transport mniejszej ilośći rzeczy w przeliczeniu na metr kwadratowy powierzchni niż w przypadku przeprowadzki mieszkania.

Do przeprowadzek dużych domów i biur przeważnie delegujemy większą ilość pracowników i dwa samochody.

Podczas realizacji bardzo dużych zleceń, wymagających użycia większej ilości pojazdów, korzystamy dodatkowo z taboru naszych partnerów. Przeprowadzki bardzo dużych obiektów (np. hoteli) na duże odległości ze względów ekonomicznych wymagają czasami użycia większych ciężarówek (tzw. TIR-ów). W takich przypadkach zajmujemy się zabezpieczeniem mebli, załadunkiem i rozładunkiem oraz organizacją odpowiednich pojazdów.

Po jeszcze więcej informacji zapraszamy do działu "Informacje, artykuły i porady związane z przeprowadzkami".

SPRAWDŹ OPINIE