Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa Ochota

Nasza firma przeprowadzkowa świadczy usługi głównie na terenie Warszawy. W naszej ofercie znajdują się między innymi następujące usługi:

przeprowadzki mieszkań,
przeprowadzki domów,
przeprowadzki biur,
transport mebli,
wnoszenie mebli.

Realizujemy zarówno przeprowadzki kompleksowe (z pakowaniem rzeczy) jak i tanie przeprowadzki(transport z wniesieniem). Jeśli szukasz solidnej, sprawdzonej firmy przeprowadzkowej świadczącej usługi na terenie Warszawskiej Ochoty to zapraszamy do kontaktu.

Ze względu na to, że mamy swoją siedzibę właśnie na Ochocie, często możemy błyskawicznie zająć się realizacją Twojej przeprowadzki. Transport mebli zdarza się nam wykonywać nawet w 30 minut po telefonie. Lokalizacja naszej firmy na Ochocie pozwala też na szybki dojazd w każdy punkt Warszawy.

Przeprowadzki Ochota - cennik

Ceny przeprowadzek zależą od kilku czynników (ilość rzeczy, adresy, wybrany wariant usługi). Możemy przygotować indywidualną wycenę Twojej przeprowadzki. Niewielkie przeprowadzki wyceniane są przez formularz lub podczas rozmowy telefonicznej. Przy większych przeprowadzkach zalecane jest spotkanie i wycena na miejscu. W przypadku przeprowadzki z Ochoty (przeprowadzki Ochota) możemy umówić się na spotkanie nawet tego samego dnia. Dzięki temu, że jesteśmy jedną z niewielu firm przeprowadzkowaych na Ochocie możemy zaoferować konkurencyjne ceny. Więcej na temat cen przeprowadzek można znaleźć w zakładce "cennik".

Dlaczego Ochota?

Ochota to jedna z najmniejszych (pod względem zajmowanego obszaru) oraz najgęściej zaludnionych dzielnic Warszawy. Na przestrzeni niecałych 10 kilometrów kwadratowych według oficjalnych danych mieszka około 85000 osób. To aż 8500 osób na metr kwadratowy! Filtry, Rakowiec, Stara Ochota i Szczęśliwice to częsty cel przeprowadzki.

Ochota bezpośrednio graniczy ze Śródmieściem i jest świetnie skomunikowana. To tylko jedne z czynników wpływających na to, że tak chętnie przeprowadzamy się na Ochotę.

Warszawska Ochota to stare kamienice, kilkudziesięcioletnie bloki oraz stosunowo nowe budowle. Ochota bardzo rzadko wybierana jest przez deweloperów jako lokalizacja nowych inwestycji.

Ochotę na przeprowadzkę na Ochotę mają często studenci, młodzi karierowicze oraz młode rodziny z dziećmi. Nie brakuje jednak ludzi starszych, którzy na Ochotę przeprowadzają się z centrum i obrzeży Warszawy. Na Ochocie każdy znajdzie odpowiednie miejse dla siebie. Nie brakuje tu parków, sklepów, restauracji, galerii, teatrów czy nawet dyskotek. Częściej organizujemy przeprowadzki na Ochotę niż z Ochoty.

SPRAWDŹ OPINIE