Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa Ochota

Ochota to jedna z najmniejszych (pod względem zajmowanego obszaru) oraz najgęściej zaludnionych dzielnic Warszawy. Na przestrzeni niecałych 10 kilometrów kwadratowych według oficjalnych danych mieszka około 85000 osób. To aż 8500 osób na metr kwadratowy! Filtry, Rakowiec, Stara Ochota i Szczęśliwice to częsty cel przeprowadzki.

Ochota bezpośrednio graniczy ze Śródmieściem i jest świetnie skomunikowana. To tylko jedne z czynników wpływających na to, że tak chętnie przeprowadzamy się na Ochotę.

Ze względu na to, że mamy swoją siedzibę właśnie na Ochocie, często możemy błyskawicznie zająć się realizacją Twojej przeprowadzki. Transport mebli (szczególnie niewielkich ilości) zdarza się nam wykonywać nawet w 20 minut po telefonie. Lokalizacja naszej firmy na Ochocie pozwala też na szybki dojazd w każdy punkt Warszawy.

Warszawska Ochota to stare kamienice, kilkudziesięcioletnie bloki oraz stosunowo nowe budowle. Ochota bardzo rzadko wybierana jest przez deweloperów jako lokalizacja nowych inwestycji.

Ochotę na przeprowadzkę na Ochotę mają często studenci, młodzi karierowicze oraz młode rodziny z dziećmi. Nie brakuje jednak ludzi starszych, którzy na Ochotę przeprowadzają się z centrum i obrzeży Warszawy. Na Ochocie każdy znajdzie odpowiednie miejse dla siebie. Nie brakuje tu parków, sklepów, restauracji czy nawet klubów nocnych. Częściej organizujemy przeprowadzki na Ochotę niż z Ochoty.

SPRAWDŹ OPINIE