Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa Białołęka

Białołęka należy do jednych z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Jest obszarem bardzo zróżnicowanym pod względem budownictwa mieszkaniowego, dlatego na dzielnicę tą przeprowadzają się osoby o różnych potrzebach.

Na Tarchominie i w części Żerania wyraźnie dominuje zabudowa wysoka, z drugiej strony na obszarach Białołęki Dworskiej i Szlacheckiej szybko powstają zamknięte osiedla o niskiej, maksymalnie trzykondygnacyjnej zabudowie, gdzie chętnie przeprowadzają się rodziny i osoby młode. Dla wielu z nich jest to przeprowadzka do pierwszego, własnego mieszkania. Sporo osób przeprowadza się na Białołękę do domów wielorodzinnych oraz szeregowych. Coraz więcej osób mieszka w budynkach wielorodzinnych na Żeraniu oraz na Marcelinie. Osiedla willowe zajmują północną i północno-wschodnią część dzielnicy: Wiśniewo, Henryków, Choszczówka, Płudy i Białołęka Dworska oraz Anecin, Winnica i Buchnik.

Ogromną zaletą, która powoduje coraz większą liczbę przeprowadzek na Białołękę jest możliwość taniego wynajmu mieszkań. Ponadto na Białołęce prowadzonych jest wiele inwestycji. Pod względem komunikacji z Centrum i pozostałymi dzielnicami nieustannie się rozwija. Obecnie dojazd w centralne części Warszawy zajmuje ok 25-30min.

SPRAWDŹ OPINIE