Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa Praga Południe

Praga Południe to dzielnica dwukrotnie większa od Pragi Północ. Obszar około 22 metrów kwadratowych zamieszkuje blisko 180000 osób. Jest to druga dzielica Warszawy pod względem ilości mieszkańców i gęstości zaludnienia. Na Pragę Północ składają się następujące rejony: Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska i Saska Kępa.

Praga Południe to częsty cel przeprowadzki ze względu na dobre skomunikowanie z innymi częściami Warszawy, korzystne ceny wynajmu mieszkań i sporą ilość nowych budynków. Na Południowej Pradze każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje pokojów do wynajmu dla studentów, mieszkań dla rodzin, jak również luksusowych willi dla najbardziej wymagających. Te ostatnie zlokalizowane są głównie na Saskiej Kępie. Modne w XIX wieku posiadłości z dużymi ogrodami do dziś cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Przeprowadzki na Pragę Południe zdarzają się częściej niż na Pragę Północ. Warszawiacy przeprowadzają się głównie do mieszkań z rynku wtórnego, ale nie brakuje też przeprowadzek do nowych obiektów.

SPRAWDŹ OPINIE