Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa - Lublin

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa), z Warszawy oraz do Warszawy. Jeśli planujesz przeprowadzkę Warszawa - Lublin lub przeprowadzkę Lublin - Warszawa, koniecznie skontaktuj się z nami.

Przeprowadzki Lublin-Warszawa - szybko i sprawnie

Stoisz przed wizją przeprowadzki Lublin-Warszawa? To świetnie się składa, bo przeprowadzki na tej trasie to nasza specjalność! Duży Wóz to załoga fachowców, dla których przeprowadzki to coś więcej niż zajęcie zawodowe – uwielbiamy to, czym się zajmujemy i bardzo cenimy sobie zaufanie, jakim obdarza nas klient. Aby go nie zawieść, kładziemy ogromny nacisk na to, aby wszystkie rzeczy bezpiecznie dojechały do celu, a cała akcja została przeprowadzona szybko i sprawnie. Jeżeli więc szukasz sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, to jesteś pod właściwym adresem – zapraszamy do kontaktu!

Przeprowadzki Lublin-Warszawa - montaż i demontaż mebli

W jakim zakresie realizujemy nasze usługi? Dokładnie w takim, w jakim potrzebuje tego nasz klient. Jeżeli więc zależy Ci jedynie na tym, abyśmy przewieźli Twoje rzeczy ze starego do nowego mieszkania, to zgłaszamy swoją gotowość. Jeżeli jednak potrzebujesz także dodatkowych usług takich jak demontaż i montaż mebli albo rozstawienie ich w nowym mieszkaniu w zgodzie z dostarczonym planem to również możemy się tego podjąć. To kompleksowe przeprowadzki Lublin-Warszawa skrojone na miarę Twoich oczekiwań – jesteśmy po to, aby pomóc Ci na każdym etapie przeprowadzki.

Przeprowadzki Warszawa-Lublin - bezpiecznie do celu!

Czy planujesz ubezpieczyć wszystkie swoje rzeczy na czas transportu do nowego mieszkania? Spokojnie – z Dużym Wozem nie jest to konieczne, ponieważ nasza opiewająca na ponad 1 000 000 zł polisa obejmie ubezpieczeniem Twój ładunek w momencie, w którym zostanie on zapakowany do naszego wozu. Warto w tym miejscu dodać, że jeszcze nigdy nie musieliśmy z niej skorzystać – to dlatego, że zawsze mamy ze sobą materiały zabezpieczające i opakowania transportowe. Przeprowadzki Warszawa-Lublin i na wszelkich innych trasach zawsze przebiegają u nas w bezpieczny sposób. Nasi kierowcy zawsze mocują rzeczy pasami transportowymi i wybierają możliwie najszybszą trasę, ale jednocześnie unikają wyboistych dróg. Dlatego ładunki naszych klientów nie „latają” po pace tak jak to niestety zdarza się w innych firmach przewozowych.

Warszawa-Lublin - przeprowadzki i przewóz rzeczy

Sprzedałeś biurko przez Internet, ale nie zmieścisz go w swoim bagażniku? A może Twoja wymarzona lodówka czeka na odbiór, ale niestety problemem pozostaje kwestia jej transportu na trasie Warszawa-Lublin? Przeprowadzki to tylko jedna z usług, jakie realizuje nasz firmowy zespół. Dla nas przewożenie wielkogabarytowych przedmiotów to czysta przyjemność. Wymiary przestrzeni ładunkowej w naszych samochodach to 4,20 x 2,10 x 2,30 m. Możemy więc do nich załadować naprawdę duże przedmioty i dostarczyć je bezpośrednio do mieszkania. Dlatego jeżeli szukasz ekipy, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, to nie mogłeś trafić lepiej. Zgłaszamy gotowość do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń!

SPRAWDŹ OPINIE