Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa - Sopot

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa), z Warszawy oraz do Warszawy. Jeśli planujesz przeprowadzkę Warszawa - Sopot lub przeprowadzkę Sopot - Warszawa, koniecznie skontaktuj się z nami.

Przeprowadzki Warszawa-Sopot to nasza specjalność

Przeprowadzki Warszawa-Sopot? Dla nas to żaden kłopot! Nasza załoga realizuje zarówno przeprowadzki w Warszawie, jak i te międzymiastowe. Dla nas każde zlecenie jest wyrazem zaufania, jakim obdarza nas klient – dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby tego zaufania nie zawieść. Nie brakuje nam doświadczenia, przestrzeni załadunkowej, dobrej energii i zapału do pracy, dlatego każde zlecenie realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Każdą przeprowadzkę realizujemy z przyjemnością w myśl zasady, że kiedy robisz to co kochasz, to robisz to najlepiej. Na rynku nie znajdziesz lepszej firmy przeprowadzkowej od naszej, a nasz numer kontaktowy znajdziesz w górnej części strony!

Ubezpieczone przeprowadzki Warszawa-Sopot

Dla nas ubezpieczone przeprowadzki Warszawa-Sopot to coś więcej niż puste hasło marketingowe. W momencie załadowania na pakę naszego Dużego Wozu wszystkie Twoje rzeczy zostają objęte polisą ubezpieczeniową na kwotę przekraczającą milion złotych. Dodatkowo zawsze jesteśmy wyposażeni w materiały zabezpieczające takie jak kartony, folie, pasy transportowe i specjalistyczne koce. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo – tak ładunku, jak i naszych pracowników. Dlatego jeździmy ostrożnie i omijamy wyboiste drogi.

Przewóz mebli i przeprowadzki Sopot-Warszawa

Nasze usługi to coś więcej niż przeprowadzki Sopot-Warszawa! Na tej i innych międzymiastowych trasach realizujemy przewóz rzeczy takich jak meble, sprzęt RTV, AGD, czy chociażby części samochodowe. Tak naprawdę możemy przewieźć wszystko, co zmieści się na na pace Dużego Wozu (20 metrów sześciennych przestrzeni załadunkowej). Jeżeli więc znalazłaś kupca na fortepian, ale problemem jest kwestia jego transportu do Trójmiasta, Grudziądza, Szczebrzeszyna, jakiegokolwiek innego miasta lub dzielnicy, to z ogromną przyjemnością przewieziemy go dla Ciebie.

Kompleksowe przeprowadzki z Warszawy do Sopotu

Kompleksowość jest naszym ogromnym atutem – co konkretnie przez nią rozumiemy? To, że możesz zamówić nasze usługi w takim zakresie, w jakim potrzebujesz. Dlatego oprócz przewozu rzeczy z punktu A do punktu B, może być to również zdemontowanie mebli w starym i zmontowanie w nowym mieszkaniu, a także załadunek i rozładunek. A może potrzebujesz wsparcia przy jeszcze innych zadaniach związanych z realizacją przeprowadzki z Warszawy do Sopotu? Chętnie się ich podejmiemy, aby Cię odciążyć!

SPRAWDŹ OPINIE