Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa Praga Północ

Północna praga to jedna z najstarszych dzielnic Warszawy. Według Miejskiego Systemu Informacji Praga Północ dzieli się na rejony: Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna. Pragę Północ zamieszkuje około 67000 osób.

Praga Północ to jeden z nielicznych obszarów Warszawy, których tak duża część zabudowy przedwojenniej zachowała się do dziś. Wiele budynków na Północnej Pradze pochodzi z przełomu XiX i XX wieku. Budynki z czeronej cegły, stare kamienice, patia i podwórka pomiędzy budynkami mają wielu zwolenników. Na Pradze powstaje niewiele nowych budynków, ale coraz częściej odnawiane są te stare - zarówno kamienice jak i pozostałości po dawnych fabrykach.

Zauważalnie częściej klienci zlecają nam przeprowadzki z Pragi Północ do innych dzielnic Warszawy. Stosunkowo często zajmujemy się transportem mebli - zarówno z Pragi Północ jak i na Pragę Północ. Fani antyków nadal często znajdują prawdziwe perełki w praskich kamienicach.

Dzięki bliskości Śródmieścia i dobrej komunikacji z resztą Warszawy, na Pragę Północ przeprowadzają się przede wszystkim młodzi ludzie. Dobre ceny wynajmu mieszkań w korzystnych lokalizacjach przyciągają studentów i rodziny z dziećmi. Wśród miejsc docelowych przeprowadzki Praga Północ cieszy się powodzeniem przede wszystkim u osób, które przeprowadzają się do Warszawy z innych Polskich miast.

SPRAWDŹ OPINIE