Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa Bemowo

Pod względem liczby ludności Bemowo zajmuje 8 miejsce wśród dzielnic Warszawy i 23 miejsce wśród największych miast Polski. Bemowo dzieli się na 10 rejonów: Lotnisko, Fort Radiowo, Boernerowo, Bemowo Lotnisko, Fort Bema, Groty, Górce, Chrzanów, Jelonki Północne, Jelonki Południowe. Przez Bemowo wjeżdża się do Warszawy od strony zachodniej.

Przeprowadzka na Bemowo to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój, a po pracy chcą nieco odpocząć od zgiełku miasta. Dzięki przyległym kompleksom zieleni (Fort Bema, Kampinoski Park Narodowy) Bemowo należy do najbardziej ekologicznych dzielnic Warszawy. Nie ma tutaj dużych zakładów przemysłowych. To świetne miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Pomimo spokoju jakiego doznać można po przeprowadzce na Bemowo warto zauważyć, że jest to dzielnica młoda, ciągle rozwijająca się. Nie dziwi więc, że chętnie przeprowadzają się tu ludzie w wieku produkcyjnym. Architektura Bemowa to głównie osiedla bloków, w wielu przypadkach nowoczesne, składające się z kilku pięter. Dzięki stale wzrastającemu wskaźnikowi demograficznemu na Bemowie z każdym rokiem powstają nowe inwestycje mieszkaniowe do których wprowadzają się kolejni mieszkańcy i poprawia się infrastruktura komunikacyjna. W niedalekiej przyszłości powstanie tu kontynuacja II linii metra warszawskiego, co z pewnością skłoni wiele osób do przeprowadzki na to osiedle.

SPRAWDŹ OPINIE