Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa - Poznań

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa), z Warszawy oraz do Warszawy. Jeśli planujesz przeprowadzkę Warszawa - Poznań lub przeprowadzkę Poznań - Warszawa, koniecznie skontaktuj się z nami.

Przeprowadzki Warszawa - Poznań dopięte na ostatni guzik

Przeprowadzka zazwyczaj wiąże się z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Naszym zadaniem jest to, abyście weszli w niego w jak najbardziej komfortowych warunkach. Przeprowadzki Warszawa-Poznań, tak jak wszystkie inne przeprowadzki międzymiastowe to misje, które powinno się powierzać wyłącznie doświadczonej ekipie przeprowadzkowej. Daleki dystans do pokonania nie jest nam straszny. Twoje rzeczy bezpiecznie dojadą do celu w takim stanie, w jakim zostały załadowane na naszą pakę. Możemy je zdemontować w Twoim starym mieszkaniu i złożyć pod nowym adresem, a następnie ustawić zgodnie z dostarczonym przez Ciebie planem. Możemy również podjąć się jedynie transportu, jeżeli tylko takiej pomocy od nas oczekujesz. To kompleksowa usługa w pełni dopasowana do Twoich potrzeb. Jesteśmy punktualni, rzetelni, dysponujemy przeszło 20 metrami sześciennymi powierzchni załadunkowej w każdym z naszych meblowozów i już zakasamy rękawy z myślą o realizacji kolejnych przeprowadzek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ubezpieczona przeprowadzka z Warszawy do Poznania

Bardzo dbamy o bezpieczeństwo transportowanych ładunków. Po pierwsze zawsze zabezpieczamy je przy użyciu opakowań i pasów transportowych, koców ochronnych oraz folii stretch oraz folii bąbelkowej. Kolejna kwestia to ostrożna jazda – omijamy wyboiste drogi, dlatego u nas rzeczy nie „latają na pace”. I wreszcie last but not least – ubezpieczamy rzeczy naszych klientów. Każdy przedmiot załadowany na pakę Dużego Wozu zostaje objęty naszą polisą ubezpieczeniową z sumą gwarancyjną na ponad milion złotych. Naszym zdaniem właśnie tak powinna być zabezpieczona każda przeprowadzka z Warszawy do Poznania. Niesiemy pozytywny przykład dla całej branży i wyznaczamy własne standardy!

Ekspresowe przeprowadzki Warszawa - Poznań

Podobno “Poznań - miasto doznań” – nic więc dziwnego, że tak wiele osób przeprowadza się tu właśnie z Warszawy. Naszym zadaniem jest to, aby przede wszystkim te pierwsze doznania, nie były negatywne. Nie przysparzamy więc dodatkowego stresu naszym klientom. Zawsze punktualnie zjawiamy się pod wskazanym adresem, z zaangażowaniem zabezpieczymy i ładujemy to co mamy do załadowania i w drogę! Z nami wszystkie przeprowadzki Warszawa-Poznań przebiegają szybko i sprawnie. Nawet nie zauważysz, kiedy Twoje rzeczy będą już czekać pod nowym adresem.

Transport sprzętów i przeprowadzki Warszawa - Poznań

Tak to prawda – nasze życie to nie tylko przeprowadzki Warszawa-Poznań. W międzyczasie realizujemy również transport wielkogabarytowych ładunków do Poznania, transport mebli do Warszawy i szereg innych usług dodatkowych. Jeśli interesuje Cię transport mebli z Warszawy do Poznania, przewóz rzeczy z Poznania do Warszawy to możesz mieć pewność, że firma Duży Wóz zajmie się tym jak należy. Zapraszamy więc do kontaktu każdą osobę, która potrzebuje naszych usług. Każde zlecenie realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe!

SPRAWDŹ OPINIE