Przeprowadzki biur

Większość przeprowadzek firm to przede wszystkim przeprowadzki biur. Bezpieczny transport dokumentów, mebli biurowych, komputerów, kserokopiarek oraz innych urządzeń elektronicznych to dla nas codzienność.

Relokacja, przemeblowanie, przenoszenie mebli

Przeprowadzka do innego pomieszczenia lub na inne piętro w tym samym budynku? Wbrew pozorom relokacje stanowisk pracowniczych to świetny sposób na poprawę jakości pracy w biurze. Coraz częściej zajmujemy się tego typu zadaniami.

Przeprowadzki bibliotek

Współczesna biblioteka to nie tylko tysiące książek. To także regały, na których stoją te książki. Komputery drukarki, stoły, krzesła i wiele więcej. Przeprowadzka tego typu obiektu wymaga bardzo dobrej organizacji pracy i mnóstwa kartonowych pudeł.

Przeprowadzki galerii sztuki, wystaw

Pomimo swoich - często niemałaych - rozmiarów, obrazy, rzeźby i inne działa sztuki wymagają szczególnej troski. Solidne zabezpieczenie na czas transportu i ostrożne przenoszenie to podstawa. Przeprowadzki całych galerii sztuki i relokacje poszczególnych wystaw to zadanie dla profesjonalistów.

Przeprowadzki szwalni

Kiedyś Łódź słynęła z przemysłu włókienniczego. Obecnie sporo firm związanych z branżą tekstylną i odzieżową działa na terenie Warszawy. Większość z nich to nieduże pracownie. Maszyny do szycia, żelazka przemysłowe oraz bele materiałów nie należą do najlżejszych przedmiotów. Mieliśmy okazję się o tym przekonać już kilka razy podczas przeprowadzek szwalni.

Przeprowadzki stoisk handlowych i sklepów

Zarówno małe stoiska handlowe jak i wielkie sklepy muszą nadążać za swoimi klientami. Często wiąże się to z przeprowadzką firmy. Spakowanie całego towaru oraz przeniesienie sklepu w nowe miejsce może okazać się sporym wyzwaniem. Na szczęście my jesteśmy gotowi na takie wyzwania.Przeprowadzki biur Warszawa i okolice

Nikt tak dobrze nie zrozumie przedsiębiorcy jak inny przedsiębiorca – dlatego jako Duży Wóz staramy się dopasować każdy detal naszej usługi do potrzeb naszych klientów biznesowych. Zlecając nam obsługę przeprowadzki biura, unikniesz przestojów w funkcjonowaniu firmy, a Twój delikatny sprzęt komputerowy, meble biurowe i wszelkie inne przedmioty bezpiecznie dotrą pod nowy adres. Dokładnie wszystko zaplanujemy, więc unikniesz niepotrzebnego stresu. My po prostu uwielbiamy przeprowadzki biur. Warszawa to miasto, które tętni biznesowym życiem. Tutaj biura znajdziesz na każdym kroku – niejedno z nich wcześniej znajdowało się w zupełnie innej dzielnicy lub nawet mieście. Niejedno z nich zostało przeprowadzone właśnie przez naszą ekipę. A Twoje? Je również możemy przeprowadzić – koniecznie zgłoś się do nas, jeżeli potrzebujesz punktualnej i zaangażowanej ekipy przeprowadzkowej!

Czytaj więcej

Przeprowadzki biur Warszawa i okolice

Zależy nam na pełnym dopasowaniu zakresu realizowanej usługi do potrzeb Klienta, dlatego oprócz standardowego transportu rzeczy oferujemy również załadunek, rozładunek, montaż, demontaż, a także rozstawienie mebli zgodnie z przygotowanym planem pod nowym adresem. Coraz większa liczba naszych Klientów decyduje się też na zamówienie przeprowadzki z pakowaniem do kartonów. Dlatego jeśli chcesz, możesz zlecić nam zabezpieczenie i zapakowanie wszystkich swoich rzeczy. Zadbamy o to, żeby wszystkie, nawet najdelikatniejsze przedmioty trafiły na właściwe miejsce do nowego biura. Przeprowadzka realizowana krok po kroku zgodnie z przygotowanym wcześniej planem to gwarancja, że następnego dnia od razu wrócisz do pracy w gotowym biurze. Nasza specjalizacja to kompleksowe przeprowadzki biur. Warszawa to miasto, w którym zrealizowaliśmy niezliczoną ilość takich zleceń. Skontaktuj się z nami i przekonaj się jak świetnie się z nami współpracuje!

Bezpieczne przeprowadzki biur Warszawa

Jeździmy bezpiecznie i przepisowo, ale też nie ociągamy się na drogach, aby wszystkie Twoje rzeczy szybko dotarły do celu. Zawsze na swojej pace mamy folie, pasy transportowe, kartony i koce, przy użyciu których zabezpieczamy przewożone ładunki. Bezpieczny transport mebli biurowych, monitorów komputerowych, dużych drukarek, ploterów czy szaf serwerowych nie stanowi żadnego problemu, gdy wspiera Cię doświadczona firma przeprowadzkowa. Nasza zasada jest prosta – w miejscu rozładunku stan każdej rzeczy ładowanej na pakę Dużego Wozu, musi być dokładnie taki sam jak przed transportem. Bardzo dbamy o powierzone nam mienie, a dodatkowo posiadamy polisę ubezpieczeniową z sumą gwarancyjną w wysokości aż 1 050 000 zł. To naprawdę bezpieczne przeprowadzki biur. Warszawa zasługuje na tę jakość!

Przeprowadzka biura i przewóz sprzętu biurowego

Przeprowadzka biura to jedna z usług, które możesz nam zlecić. Realizujemy także przeprowadzki domów, przeprowadzki sklepów i przewóz mebli z punktu A do punktu B. Tak więc nawet jeżeli nie planujesz przeprowadzki, a po prostu potrzebujesz pomocy przy transporcie dużej szafy biurowej, szafy serwerowej, dużej drukarki czy jakiegokolwiek innego przedmiotu, to koniecznie zgłoś się do nas. Dysponujemy przeszło 20 metrami sześciennymi przestrzeni załadunkowej w każdym Dużym Wozie, dlatego na swojej pace zmieścimy nawet bardzo duży ładunek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług.

Przeprowadzki biur rachunkowych

Zrealizowaliśmy już liczne przeprowadzki biur rachunkowych. Warszawa jako największe miasto w Polsce pełne jest firm, a każda z nich potrzebuje wsparcia księgowych. Może dlatego biura rachunkowe to jedna z największych grup naszych klientów. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem, które przekłada się na świetną organizację każdej przeprowadzki biura rachunkowego. Księgowe i księgowi dbają o porządek w dokumentach, a my dbamy o to, żeby nawet największa relokacja nie zburzyła tego porządku. Dokładnie oznaczamy wszystkie transportowane rzeczy i pilnujemy, żeby każdy segregator trafił do odpowiedniej szafy czy regału. Z nami przeprowadzki biur rachunkowych przebiegają szybko, bezstresowo i w miłej atmosferze. Koniecznie skontaktuj się z nami jeśli w Twoich planach jest przeprowadzka biura rachunkowego w Warszawie lub okolicy.

Przeprowadzki archiwów

Jak już wspominaliśmy nasz główny obszar działania to Warszawa. Przeprowadzki archiwów realizujemy bardzo często. Naszymi klientami są nie tylko biura rachunkowe, kancelarie prawne, kancelarie notarialne, ale również sądy. Potrafimy sprostać wymaganiom wymagających Klientów. Wiemy, że podczas przeprowadzki archiwum najważniejszy jest porządek. Każdy dokument powinien trafić na właściwe miejsce pod nowym adresem. Za nami już niezliczone przeprowadzki archiwów. Możesz spać spokojnie, gdy zlecisz realizację tak wymagającej usługi firmie Duży Wóz.
SPRAWDŹ OPINIE