Przeprowadzki firm

Zajmujemy się przeprowadzkami firm przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic. Oczywiście chętnie organizujemy także przeprowadzki z innych miast do Warszawy lub z Warszawy do innych miejscowości. Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa dbamy o każdy szczegół.

W przypadku przeprowadzek firm naszym priorytetem jest to, żeby zadanie wykonać z najwyższą starannością, w jak najkrótszym czasie. Zależy nam na tym, aby Państwa biznes działał bez zbędnych przerw lub mógł jak najszybciej wznowić działalność w nowej lokalizacji.

Do zadania angażujemy ilość pracowników i sprzętu adekwatną do wielkości relokowanej firmy. Dysponujemy samochodami przystosowanymi specjalnie do transportu dużych i delikatnych przedmiotów. Jeśli bezpieczny transport danego mebla (np. rozbudowanej lady recepcyjnej lub dużego stołu konferencyjnego) wiąże się z jego demontażem, po prostu go rozkręcamy. Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne do spakowania i zabezpieczenia transportowanych rzeczy. Zależnie od Państwa oczekiwań zajmujemy się wszystkim kompleksowo lub pomagamy podczas wybranych etapów przeprowadzki.

Wszystkie realizowane przez nas przeprowadzki objęte są ubezpieczeniem w PZU SA.

PRZEPROWADZKI BIUR
Przeprowadzka firmy - Warszawa i okolice

Duży wóz to ponad 20 metrów sześciennych przestrzeni załadunkowej w każdym z samochodów przeprowadzkowych, doświadczony i zgrany zespół i doskonały przykład na to, jak sprawnie powinna przebiegać przeprowadzka firmy. Warszawa – nasza siedziba zlokalizowana jest właśnie w tym pięknym mieście. To właśnie z dzielnicy Włochy wyruszamy w trasę, by dowieźć do celu wszystkie firmowe i prywatne ładunki. Jedną z naszych specjalności są firmowe przeprowadzki – dobrze wiemy, jak powinny przebiegać i na równi stawiamy na ich trzy aspekty. Pierwszy to bezpieczeństwo, drugi to szybkość, trzeci natomiast to kompleksowość. Kompleksowe przeprowadzki polegają na tym, że nasza usługa jest w pełni dopasowana do potrzeb klienta. Tak więc oprócz standardowego przewozu rzeczy możemy także na przykład zaoferować demontaż lub montaż mebli biurowych oraz rozmieszczenie ich w nowym biurze w zgodzie z planem dostarczonym przez klienta. Dlatego zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów usługi!

Ekspresowe przeprowadzki firm Warszawa

Sami prowadzimy biznes, więc wiemy, jak bardzo uciążliwe potrafią być przerwy w działalności biura i właśnie dlatego zawsze szybko i sprawnie realizujemy przeprowadzki firm. Warszawa i okolice to rejon dobrze znany naszym kierowcom. Dlatego pod ustalonym adresem zjawiamy się zawsze w umówionym terminie. Nie brakuje nam zaangażowania dlatego załadunek i rozładunek realizujemy w ekspresowym tempie. A transport? Tak jak napisaliśmy, doskonale znamy lokalną topografię, dlatego zawsze wybieramy najszybszą drogę pod nowy adres.

Ubezpieczona przeprowadzka firmy

Nasza zasada jest prosta – wszystkie rzeczy, wyładowywane z Dużego Wozu muszą być dokładnie w takim stanie, w jakim zostały do niego załadowane. Jeździmy więc ostrożnie i zawsze dodatkowo zabezpieczamy każdy ładunek przy użyciu materiałów ochronnych. Dodamy, że każdy ładunek przewożony na pace naszego auta jest ubezpieczony na przeszło milion złotych. To nie tylko bezpieczna, lecz również ubezpieczona przeprowadzka firmy!

Transport mebli biurowych i przeprowadzka firmy - Warszawa

Przeprowadzka domu, transport rzeczy, przeprowadzka firmy – Warszawa dobrze zna nasze usługi, ponieważ to właśnie na to piękne miasto przypada główny zakres naszej działalności. Oprócz standardowych usług przeprowadzkowych oferujemy również transport rzeczy z punktu A do punktu B. Może być to na przykład sprzęt komputerowy, fotel dentystyczny, zestaw nagłośnienia, sprzęt gastronomiczny czy po prostu zestaw mebli biurowych. Jeżeli potrzebujesz przewieźć cokolwiek, co nie mieści się bagażniku Twojego auta, to zadzwoń koniecznie do nas – nasz numer telefonu znajduje się w górnej części strony!

SPRAWDŹ OPINIE