Przeprowadzki firm

Zajmujemy się przeprowadzkami firm przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic. Oczwyiście chętnie organizujemy także przeprowadzki z innych miast do Warszawy lub z Warszawy do innych miejscowości. Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa dbamy o każdy szczegół.

W przypadku przeprowadzek firm naszym priorytetem jest to, żeby zadanie wykonać z najwyższą starannością, w jak najkrótszym czasie. Zależy nam na tym, aby Państwa biznes działał bez zbędnych przerw lub mógł jak najszybciej wznowić działalność w nowej lokalizacji.

Do zadania angazujemy ilość pracowników i sprzętu adekwatną do wielkości relokowanej firmy. Dysponujemy samochodami przystosowanymi specjalnie do transportu dużych i delikatnych przedmiotów. Jeśli bezpieczny transport danego mebla (np. rozbudowanej lady recepcyjnej lub dużego stołu konferencyjnego) wiąże się z jego demontażem, po prostu go rozkręcamy. Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne do spakowania i zabezpieczenia transportowanych rzeczy. Zależnie od Państwa oczekiwań zajmujemy się wszystkim kompleksowo lub pomagamy podczas wybranych etapów przeprowadzki.

Wszystkie realizowane przez nas przeprowadzki objęte są ubezpieczeniem w PZU SA.Przeprowadzki biur

Większość przeprowadzek firm to przede wszystkim przeprowadzki biur. Bezpieczny transport dokumentów, mebli biurowych, komputerów, kserokopiarek oraz innych urządzeń elektronicznych to dla nas codzienność.

Relokacja, przemeblowanie, przenoszenie mebli

Przeprowadzka do innego pomieszczenia lub na inne piętro w tym samym budynku? Wbrew pozorom relokacje stanowisk pracowniczych to świetny sposób na poprawę jakości pracy w biurze. Coraz częściej zajmujemy się tego typu zadaniami.

Przeprowadzki bibliotek

Współczesna biblioteka to nie tylko tysiące książek. To także regały, na których stoją te książki. Komputery drukarki, stoły, krzesła i wiele więcej. Przeprowadzka tego typu obiektu wymaga bardzo dobrej organizacji pracy i mnóstwa kartonowych pudeł.

Przeprowadzki galerii sztuki, wystaw

Pomimo swoich - często niemałaych - rozmiarów, obrazy, rzeźby i inne działa sztuki wymagają szczególnej troski. Solidne zabezpieczenie na czas transportu i ostrożne przenoszenie to podstawa. Przeprowadzki całych galerii sztuki i relokacje poszczególnych wystaw to zadanie dla profesjonalistów.

Przeprowadzki szwalni

Kiedyś Łódź słynęła z przemysłu włókienniczego. Obecnie sporo firm związanych z branżą tekstylną i odzieżową działa na terenie Warszawy. Większość z nich to nieduże pracownie. Maszyny do szycia, żelazka przemysłowe oraz bele materiałów nie należą do najlżejszych przedmiotów. Mieliśmy okazję się o tym przekonać już kilka razy podczas przeprowadzek szwalni.

Przeprowadzki stoisk handlowych i sklepów

Zarówno małe stoiska handlowe jak i wielkie sklepy muszą nadążać za swoimi klientami. Często wiąże się to z przeprowadzką firmy. Spakowanie całego towaru oraz przeniesienie sklepu w nowe miejsce może okazać się sporym wyzwaniem. Na szczęście my jesteśmy gotowi na takie wyzwania.


SPRAWDŹ OPINIE