Przeprowadzki firm

Zajmujemy się przeprowadzkami firm przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic. Oczywiście chętnie organizujemy także przeprowadzki z innych miast do Warszawy lub z Warszawy do innych miejscowości. Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa dbamy o każdy szczegół.

W przypadku przeprowadzek firm naszym priorytetem jest to, żeby zadanie wykonać z najwyższą starannością, w jak najkrótszym czasie. Zależy nam na tym, aby Państwa biznes działał bez zbędnych przerw lub mógł jak najszybciej wznowić działalność w nowej lokalizacji.

Do zadania angażujemy ilość pracowników i sprzętu adekwatną do wielkości relokowanej firmy. Dysponujemy samochodami przystosowanymi specjalnie do transportu dużych i delikatnych przedmiotów. Jeśli bezpieczny transport danego mebla (np. rozbudowanej lady recepcyjnej lub dużego stołu konferencyjnego) wiąże się z jego demontażem, po prostu go rozkręcamy. Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne do spakowania i zabezpieczenia transportowanych rzeczy. Zależnie od Państwa oczekiwań zajmujemy się wszystkim kompleksowo lub pomagamy podczas wybranych etapów przeprowadzki.

Wszystkie realizowane przez nas przeprowadzki objęte są ubezpieczeniem w PZU SA.

PRZEPROWADZKI BIUR
SPRAWDŹ OPINIE