Firma Duży Wóz - przeprowadzki Konstancin-Jeziorna

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa) oraz w okolicznych gminach i miejscowościach. Skontaktuj się z nami jeśli przygotowujesz się do przeprowadzki Konstancin-Jeziorna - Warszawa lub Warszawa - Konstancin-Jeziorna.

Przeprowadzki Konstancin-Jeziorna i całe Mazowsze

Każdy nasz Duży Wóz ma aż 20 metrów sześciennych przestrzeni załadunkowej, którą stale wypełniamy rzeczami naszych Klientów. Zawsze dowozimy je bezpiecznie z punktu A do punktu B. Nasza specjalność to przeprowadzki. Konstancin-Jeziorna – często pojawiamy się w tym mieście i nie ma w tym bynajmniej nic dziwnego, bo tutejsi mieszkańcy uwielbiają usługi na wysokim poziomie. Dlatego właśnie świadczymy je w szerokim zakresie – Duży Wóz to coś więcej niż zwykły transport rzeczy, to kompleksowe wsparcie zespołu fachowców, którzy uwielbiają to co robią i znają się na rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Konstancin-Jeziorna przeprowadzki od A do Z

Co mamy na myśli, mówiąc o kompleksowej przeprowadzce? Dla nas kompleksowa przeprowadzka to taka przeprowadzona od A do Z. Dlatego oprócz zwykłego przewozu rzeczy oferujemy również rozłożenie mebli w starym i złożenie ich w nowym mieszkaniu, jak również rozładunek i załadunek naszego Dużego Wozu. Możemy też zająć się solidnym zabezpieczeniem delikatnych przedmiotów i spakowaniem wszystkich Twoich rzeczy do kartonów. Przede wszystkim działamy w obrębie Warszawy i okolicznych miast takich jak Piaseczno, Mińsk Mazowiecki czy właśnie Konstancin-Jeziorna. Przeprowadzki to nasz chleb powszedni a każde zlecenie traktujemy jak nowe wyzwanie. Dlatego jeżeli planujesz wyprowadzkę do innego miasta, nawet położonego z dala od wspomnianych miejscowości, to bardzo chcielibyśmy Ci w tym pomóc. Poinformuj nas, gdzie konkretnie chcesz przewieźć rzeczy i jak możemy Ci w tym pomóc – postaramy się zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenie!

Przeprowadzka Konstancin-Jeziorna – bezpiecznie i na czas

Bezpieczeństwo transportu opiera się na dwóch podstawowych filarach – zabezpieczeniu ładunku i bezpiecznej jeździe załadowanym samochodem. Dlatego nasi kierowcy zawsze przestrzegają przepisów drogowych i są opanowani na drodze. Jeżeli mowa o zabezpieczeniu to zawsze mamy przy sobie opakowania transportowe – folie i koce techniczne do zabezpieczania mebli i urządzeń oraz pasy transportowe do mocowania rzeczy w przestrzeni ładunkowej. Dzięki użyciu tych materiałów Twój ładunek bezpiecznie pokona drogę na naszej pace. Terminowo, bezpiecznie i bez stresu – tak właśnie powinna przebiegać bezpieczna przeprowadzka. Konstancin-Jeziorna to miasto, które zasługuje na tę jakość!

Transport Mebli i sprzętów – Konstancin-Jeziorna

Uwielbiamy transportować rzeczy na pace naszego Dużego Wozu. Jeżeli więc nawet nie planujesz przeprowadzki, a po prostu potrzebujesz pomocy przy przewiezieniu dużego ładunku, to również w tym przypadku służymy pomocą. Możemy przewieźć dosłownie wszystko, co zmieści się na naszej pace i legalnie możemy przetransportować – Pralka, suszarka lub lodówka? Nie ma problemu! Podajnik rolkowy? Oczywiście, że tak! Silnik do awionetki? On też zmieści się w Dużym Wozie, więc jak najbardziej, możemy go przewieźć z punktu A do punktu B. Jeżeli więc szukasz wozu i ekipy, która zrealizuje transport rzeczy, które nie zmieszczą się w bagażniku osobowego samochodu, to wspaniale trafiłeś – zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi!

SPRAWDŹ OPINIE