Firma Duży Wóz - przeprowadzki Raszyn

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa) oraz w okolicznych gminach i miejscowościach. Skontaktuj się z nami jeśli przygotowujesz się do przeprowadzki Raszyn - Warszawa lub Warszawa - Raszyn.

Przeprowadzki Raszyn i okolice

Duży Wóz to godna polecenia firma znajdująca się w Twojej okolicy, która pomoże Ci w trakcie przeprowadzki. Raszyn mieści się zaledwie 5 minut jazdy od naszej siedziby, dlatego bardzo często realizujemy usługi na terenie miasta i okolicznych miejscowości. Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i prywatnymi. Cechuje nas sumienność, profesjonalizm i terminowość. Nasza specjalność to przeprowadzki prowadzone od A do Z. Dlatego osoba, która zleci nam realizację usługi, nie musi przejmować się tym czy wszystkie rzeczy zostaną dostarczone w ustalonym terminie ani tym, kto zajmie się demontażem szafek kuchennych. To usługa skrojona niczym garnitur na zamówienie – czyli na miarę potrzeb wymagającego klienta. Z nami wszystkie Twoje rzeczy zawsze bezpiecznie dojadą do celu. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi!

Przeprowadzki firm Raszyn

Z ogromną przyjemnością realizujemy przeprowadzki firm. Raszyn jest zamieszkały przez ponad 20 000 mieszkańców. Wiele z tych osób to przedsiębiorcy prowadzące lokalne biznesy. Wielu z nich zdążyło już poznać się na jakości naszych usług. Cóż, nikt przecież nie zrozumie przedsiębiorcy lepiej, niż inny przedsiębiorca. Tu rzetelność i profesjonalizm ma podwójnie istotne znaczenie. Równie ważny jest szeroki zakres usług, które oferujemy. Realizując przeprowadzki firm szczególny nacisk kładziemy na terminowość. Dbamy o to, żeby Twoja firma nie musiała tracić pieniędzy na niepotrzebne przestoje. Dlatego niezależnie od tego, czy prowadzisz biuro, sklep zoologiczny, zakład krawiecki czy sklep spożywczy nasi ludzie bezpiecznie i na czas przewiozą Twój towar, sprzęt komputerowy, meble biurowe i wszelkie inne ładunki do nowej siedziby firmy.

Bezpieczna przeprowadzka firmy – Raszyn i okolice

Duży Wóz to flota samochodów przeprowadzkowych, lata doświadczenia i ekipa wykwalifikowanych pracowników transportowych, którzy już zakasają rękawy do pracy. Każdy z nich wie, jak powinna przebiegać fachowa przeprowadzka firmy. Raszyn po prostu zasługuje na tę jakość! Nasi ludzie są zawsze zaopatrzeni w materiały zabezpieczające takie jak folia stretch, folia bąbelkowa, koce zabezpieczające i inne akcesoria, dzięki którym każdy Twój ładunek bezpiecznie dotrze do celu!

Bezpieczne przeprowadzki domów i mieszkań – Raszyn i okolice

Każdy z naszych samochodów ma aż 20 metrów sześciennych przestrzeni załadunkowej. Warto zauważyć, że samochody mają szczelną zabudowę, dzięki czemu transportowane rzeczy są zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych. Ponadto na wewnętrznych ściankach każdy Duży Wóz ma zamontowane listwy, do których przypinamy pasami przewożone rzeczy. Odpowiedni sprzęt i grono zaufanych specjalistów to gwarancja udanej przeprowadzki domów i mieszkań. Warszawa, Raszyn i inne okoliczne miejscowości to nasz obszar działania.

Kompleksowe przeprowadzki Raszyn

Służymy pomocą – chcemy udzielić Ci jej wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz w trakcie przeprowadzki. Raszyn to miasto, które odwiedzamy niezwykle często. Jego mieszkańcy cenią sobie kompleksowe usługi, dlatego podejmujemy się nie tylko transportu, lecz również załadunku, rozładunku, a nawet demontażu i montażu mebli, sprzętów AGD czy zabudowy kuchennej lub biurowej. Możemy również zapakować wszystkie rzeczy do kartonów i oznaczyć je odpowiednimi etykietami. Numer telefonu do naszego działu obsługi znajdziesz w górnej części strony. Zadzwoń i poinformuj nas o zakresie usług, jakiego potrzebujesz, a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

SPRAWDŹ OPINIE