Firma Duży Wóz - przeprowadzki Marki

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa) oraz w okolicznych gminach i miejscowościach. Skontaktuj się z nami jeśli przygotowujesz się do przeprowadzki Marki - Warszawa lub Warszawa - Marki.

Przeprowadzki Marki i okolica

Duży Wóz – już nie możemy się doczekać, aby przewieźć Twoje rzeczy z punktu A do punktu B. O jakich ładunkach konkretnie mowa? Mogą być to zarówno meble, jak i drobne przedmioty, sprzęty RTV i AGD, akwarium i konik na biegunach – czyli dosłownie wszystko, co legalnie możemy załadować na naszą pakę i bezpiecznie przetransportować! Nasza specjalność to przeprowadzki. Marki to miasto, które zasługuje na wysoki standard usług transportowych, dlatego to właśnie do Was, jego mieszkańców zwracamy się z naszą ofertą. Zapakujemy, przeniesiemy po schodach, załadujemy, zabezpieczymy, przewieziemy, rozładujemy, a nawet ułożymy Twoje rzeczy w nowym mieszkaniu. Zakres naszych usług przeprowadzkowych jest naprawdę szeroki, a to, na jakim etapie przeprowadzki skorzystasz z naszego wsparcia, zależy wyłącznie od naszych wspólnych ustaleń! Zapraszamy do kontaktu – Duży Wóz już rozgrzewa silnik i zaraz wyruszy w drogę po rzeczy do Marek!

Bezpieczna przeprowadzka Marki

Zbita matryca telewizora, wgniecione głośniki i kij od miotły złamany w dwóch miejscach – czy naprawdę tak powinna wyglądać fachowo przeprowadzona przeprowadzka? Marki mówią zdecydowane nie! A my jako Duży Wóz zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze mamy ze sobą zabezpieczające opakowania transportowe. To między innymi koce ochronne, mocne kartony kartony przeprowadzkowe, folie bąbelkowe, folie stretch i innego rodzaju materiały pakowe. Zabezpieczenie przewożonego ładunku jest dla nas niezwykle ważną kwestią. Z nami każdy transport rzeczy bezpiecznie dojedzie do celu!

Marki przeprowadzka ekspresowa

Szybki transport mebli na trasie Warszawa – Marki? Przeprowadzki to coś, na czym znamy się najlepiej, dlatego możesz nam to zlecić. Wyprowadzka w Bieszczady lub na koniec świata? Zajmiemy się tym. Zakres naszego działania nie ogranicza się wyłącznie do Warszawy i okolic. W tym miejscu chcielibyśmy jednak zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby każdy realizowany przez nas transport rzeczy przebiegał szybko i sprawnie.

Transport mebli Marki

Zamiast przeprowadzki potrzebny jest Ci tylko transport mebli lub przewóz lodówki albo innego AGD? Oferujemy również inne usługi transportowe. To na przykład transport zakupionych mebli i innych dużych przedmiotów. Jeżeli więc planujesz zakup szafy z drugiej ręki, lub Twój ulubiony sklep z meblami nie ma aktualnie wolnych terminów dostaw, a w Twojej łazience rośnie ogromna góra prania, to pamiętaj o nas – Duży Wóz już czeka na kolejny załadunek!

SPRAWDŹ OPINIE