Firma Duży Wóz - przeprowadzki Łomianki

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa) oraz w okolicznych gminach i miejscowościach. Skontaktuj się z nami jeśli przygotowujesz się do przeprowadzki Łomianki - Warszawa lub Warszawa - Łomianki.

Przeprowadzki Łomianki i okolice

Duży Wóz – nasze 20 metrów sześciennych powierzchni załadunkowej już czeka na Twoje meble, sprzęty RTV i AGD oraz wszelkie inne ładunki! Mamy aż 4 takie meblowozy i inne samochody do przeprowadzek. Naszą specjalnością są przeprowadzki. Łomianki to jedna z tych miejscowości, w których nasz wóz pojawia się najczęściej. Dlaczego? Ponieważ tutejsi mieszkańcy cenią sobie jakość świadczonych usług – i to bardzo dobrze się składa, bo cechuje nas rzetelność, terminowość i profesjonalizm. Stawiamy na kompleksową ofertę przeprowadzkową. Dlatego oprócz samego przewozu rzeczy oferujemy załadunek i rozładunek, a nawet rozłożenie mebli w starym i złożenie w nowym mieszkaniu. Poinformuj nas, jakiej konkretnie formy wsparcia przy przeprowadzce potrzebujesz – z pewnością będziemy w stanie Tobie pomóc!

Przeprowadzka Łomianki – bezpieczny transport rzeczy

Bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważne – zarówno ładunku, jak i pracowników. Nasi kierowcy zawsze przestrzegają przepisów, jeżdżą ostrożnie i nie szarżują – tak więc ładunki naszych klientów nie „latają” po pace w trakcie transportu. Wiemy, na czym powinna polegać bezpieczna przeprowadzka – Łomianki a konkretnie mieszkańcy tego pięknego miasta zasługują na bezpieczny transport swoich rzeczy. Dlatego zawsze jesteśmy zaopatrzeni w zabezpieczające opakowania transportowe – to między innymi kartony przeprowadzkowe, folie bąbelkowe, pasy i koce ochronne. Zadbamy o to, aby Twoje rzeczy bezpiecznie dotarły do celu!

Łomianki przeprowadzki do Warszawy

Niespełna dwadzieścia kilometrów – zaledwie tyle dzieli Warszawę i Łomianki. Przeprowadzki realizujemy oczywiście do różnych miast, ale ze względu na bliskie położenie Łomianek względem Stolicy, to właśnie tam niezwykle często zdarza się nam przeprowadzać naszych klientów. Siedziba naszej firmy znajduje się przy obwodnicy Warszawy – jesteśmy więc strategicznie położeni na mapie i możemy szybko dotrzeć zarówno do każdej z jej dzielnic, jak i do okolicznych miast.

Transport mebli Łomianki i okolice

Świadczymy usługi nie tylko przeprowadzkowe, lecz ogólnie w zakresie szeroko pojętego transportu. Jeżeli więc na serwisie aukcyjnym wypatrzyłaś swoją wymarzoną, antyczną szafę, to nie krępuj się do nas zadzwonić – chętnie przewieziemy ją z punktu A do punktu B i zadbamy o to, aby żaden jej element nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Transport mebli, a szczególnie przewóz antyków wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy w branży od blisko dekady, więc możesz nam zaufać. A co zrobić w sytuacji, jeżeli właśnie sprzedałeś lodówkę przez internet, jednak kupiła ją osoba starsza, która nie ma możliwości ani jej załadować, ani jej przewieźć? Chyba wszyscy znamy odpowiedź – nasz telefon znajduje się w górnej części strony i już nie możemy się doczekać, aby go odebrać!

SPRAWDŹ OPINIE