Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa Włochy

Włochy to dzielnica znajdująca się na południowy zachód od centrum Warszawy. Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy i Załuski zamieszkuje około 40000 osób.

Ze względu na lokalizację naszej firmy na granicy Ochoty z Włochami, jesteśmy w stanie szybko zorganizować transport mebli lub przeprowadzkę na terenie dzielnicy Warszawa Włochy.

Zazwyczaj przeprowadzki na Włochy lub z Włochów ułatwiają windy znajdujące się w większości bloków. Do niektórych bloków (np. w pobliżu Alei Karakowskiej i Aleji Jerozolimskich) ciężko dojechać ciężarówkami, ale nie stanowi to większego problemu. Zrealizowaliśmy już sporo przeprowadzek na terenie Włochów i chętnie podejmiemy się kolejnych.

Przeprowadzki Warszawa Włochy

Warszawskie Włochy to nasza ulubiona część miasta. To tu, przy ul. Krakowiaków 4 mamy swoją siedzibę i tu mieszka większość pracowników naszej firmy. Dlatego bardzo chętnie pomagamy naszym sąsiadom, którzy potrzebują pomocy w zakresie transportu lub przeprowadzki. Włochy mogą być punktem, do którego dostarczymy lub z którego odbierzemy rzeczy. Realizujemy również przeprowadzki międzymiastowe. Duży Wóz – nasza firma zajmuje się profesjonalnymi przeprowadzkami i transportem rzeczy. Co konkretnie transportujemy? Dosłownie wszystko, co legalnie możemy przetransportować. Nasze wsparcie jest nieocenione przy przeprowadzkach lub w sytuacji, w której zachodzi potrzeba transportu zakupionych mebli lub sprzętów. Nasze mocne strony to terminowość, sumienność, profesjonalizm, atrakcyjne ceny oraz elastyczność. Poinformuj nas o Twoich oczekiwaniach związanych z przeprowadzką, a my dostosujemy naszą usługę do Twoich potrzeb. Możemy zdemontować meble i odpowiednio je zabezpieczyć, możemy spakować Twoje rzeczy do kartonów, możemy zająć się przenoszeniem oraz załadunkiem rzeczy do samochodu. Możemy też wspólnie ustalić, którą część prac związanych z przeprowadzką na Włochy (lub z dzielnicy Warszawa Włochy) chcesz nam zlecić, a co chcesz zrobić samemu. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz firmy kompleksowo realizującej przeprowadzki.

Przeprowadzka Włochy – bezpieczny transport

Uszkodzone meble, pęknięta matryca w telewizorze i zbity wazon od cioci Jadźki – niestety z podobnymi problemami może wiązać się przeprowadzka...chyba, że realizacją zajmą się sprawdzeni eksperci od przeprowadzek. Włochy to piękna część Warszawy, a jej mieszkańcy zasługują na najwyższą jakość świadczonych usług! Dlatego przeprowadzka z nami jest zawsze bezpieczna. Dysponujemy specjalistycznymi materiałami zabezpieczającymi i opakowaniami transportowymi. To mocne kartony, koce transportowe, folie bąbelkowe, folie stretch, taśmy i wiele innych. Przewożone rzeczy zapakujemy w taki sposób, aby nie uległy uszkodzeniu w trakcie przejazdu!

Transport mebli do warszawskich Włoch – przeprowadzka dużym wozem

Szukasz firmy realizującej transport mebli i innych rzeczy do warszawskich Włoch? Przeprowadzka do tej warszawskiej dzielnicy to nasza specjalność! Dlaczego? Ponieważ właśnie tu znajduje się siedziba naszej firmy. Miło nam się więc z Tobą przywitać. Wspaniale, że zostaniemy bliższymi, bądź dalszymi sąsiadami! Z pewnością pokochasz tutejszy kameralny klimat. Znajdziesz tu wiele terenów zielonych – Park ze Stawami Cietrzewia, Park Kombatantów przy ul. Chrościckiego i Park ze Stawem Koziorożca to tylko kilka z nich!

Przeprowadzka do warszawskich Włoch czy Włochów?

Jako mieszkańcy tej pięknej dzielnicy, która zasłużenie zyskała przydomek Miasto Ogród Włochy, interesujemy się historią tego terenu. Nazwa Włochy pochodzi z XV w., a wywodzi się od przydomka właściciela wsi, Jana zwanego Włochem. W 1939 roku Włochy uzyskały prawa miejskie, a w 1951 roku oficjalnie przyłączono je do stolicy - najpierw jako jedno z osiedli dzielnicy Ochota. Dopiero od października 2002 roku Włochy są jedną z 18 dzielnic m.st. Warszawy. Przeprowadzka na Włochy sprawi, że dołączysz do liczącej blisko 50000 mieszkańców społeczności mieszkańców dzielnicy Włochy, dumnie nazywających się Włochowianami. Dlatego mówimy, że mieszkamy we Włochach, nie we Włoszech. Przyjęło się, że poprawną formą jest również “na Włochach”. Biorąc pod uwagę historyczne pochodzenie nazwy Włochy - można powiedzieć, że przeprowadzamy się do Włochów. Jednak obecnie częściej stosowaną formą jest “do Włoch”. Zatem bez względu na to czy interesuje Cię przeprowadzka do Włoch czy Włochów - zadzwoń lub napisz do nas i pozwól, że Twoją przeprowadzką zajmą się sąsiedzi - Włochowanie.

Ekspresowy transport rzeczy do Warszawa - Włochy

Siedziba naszej firmy znajduje się na Okęciu, a więc granicy dwóch warszawskich dzielnic – Włoch i Ochoty. Dzięki tej strategicznej lokalizacji jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie realizować usługi transportu mienia na terenie Warszawy i okolic. Przewieziemy sprzęty RTV i AGD, meble oraz wszystko to, czego potrzebujesz. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów obsługiwaną przez kierowców z bogatym doświadczeniem. Zależnie od ilości Twoich rzeczy, do realizacji zadania zaangażujemy meblowóz z odpowiednią przestrzenią ładunkową - od 6 do 21 metrów sześciennych. Masz dużo rzeczy do transportu? To dobrze, bo możemy zapewnić przestrzeń ładunkową o objętości nawet 100 metrów sześciennych. Zapraszamy do kontaktu – z pewnością ustalimy dogodny termin, a sama realizacja usługi przebiegnie szybko i sprawnie.

Transport i przeprowadzki - Okęcie, Stare Włochy, Nowe Włochy, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Załuski

Znamy Włochy jak własną kieszeń! Bez względu na to, w której części dzielnicy Włochy realizujemy transport lub przeprowadzkę, doskonale wiemy którędy pojechać i gdzie zaparkować. Przeprowadzasz się na Okęcie, Stare Włochy, Nowe Włochy, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea lub Załuski? Świetnie! Twoją przeprowadzką zajmie się firma Duży Wóz. Bezpieczny transport mebli i urządzeń? To również usługi, w których doskonale się odnajdujemy. Zaufaj naszemu doświadczeniu… albo po prostu przeczytaj w internecie co o nas piszą rzesze zadowolonych Klientów. Zadzwoń lub napisz do nas, żeby zarezerwować termin przeprowadzki lub transportu mebli.

SPRAWDŹ OPINIE