Firma Duży Wóz - przeprowadzki Otwock

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa) oraz w okolicznych gminach i miejscowościach. Skontaktuj się z nami jeśli przygotowujesz się do przeprowadzki Otwock - Warszawa lub Warszawa - Otwock.

Otwock - przeprowadzki Dużym Wozem

20 metrów sześciennych – tyle wynosi powierzchnia załadunkowa Dużego Wozu. Chętnie zapełnimy ją Twoimi rzeczami – możemy je jedynie przewieźć, lub również załadować, rozładować, a nawet rozkręcić w starym lub złożyć w nowym mieszkaniu. Zawsze zjawiamy się na czas i bardzo dbamy o bezpieczeństwo transportowanych rzeczy. To wysoki standard usług, na który po prostu zasługuje Otwock! Przeprowadzki kompleksowe lub indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań – wszystkie je zrealizujemy sprawnie, z zaangażowaniem i oczywiście w ustalonym terminie!

Przeprowadzki Otwock - bezpiecznie i na czas

Bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu – tak kierowców jak i przewożonych ładunków. Dlatego jeździmy ostrożnie i przepisowo, więc przedmioty nie obijają się w trakcie transportu. Stosujemy zabezpieczenia transportowe takie jak kartony, koce, czy specjalne pasy. Nasz zespół jest zawsze odpowiednio przygotowany do każdej przeprowadzki. Otwock to miasto, w którym nie brakuje pięknych przedmiotów – nie chcemy zapisać się w historii tutejszych rodzin jako ci, którzy stłukli wazę cioci Hanki czy uszkodzili drzwi w regale antycznym z domu rodzinnego praprababci. To bezpieczne i terminowo zrealizowane przeprowadzki. Warszawa, Otwock a może Łomianki? Niezależnie od kierunku przeprowadzki, Twoje rzeczy dojadą na czas i bez uszkodzeń!

Transport rzeczy Otwock

Naszą specjalnością jest transport rzeczy Dużym Wozem. Dlatego naszej oferty nie ograniczamy wyłącznie do przeprowadzek. Chętnie pomożemy w transporcie wielkogabarytowych ładunków, a także pomożemy je załadować i rozładować. Jeżeli więc przymierzasz się do zakupu sprzętu AGD na portalu aukcyjnym, ale problemem jest kwestia jego transportu, to zgłaszamy się do usług! A co jeżeli potrzebujesz pomocy przy transporcie silnika lotniczego? Cóż, jeżeli zmieści się on w naszych 20 metrach sześciennych powierzchni załadunkowej, to numer do naszego działu obsługi znajdziesz w górnej części strony.

Międzymiastowa przeprowadzka Otwock

Pół godziny drogi – mniej więcej tyle dzieli naszą siedzibę od centrum Otwocka. Tę trasę pokonamy szybko, sprawnie i bezpiecznie – czyli tak, jak powinna przebiegać każda przeprowadzka. Otwock, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Łomianki – to tylko kilka z sąsiadujących z Warszawą miast, których mieszkańcy chętnie korzystają z naszych usług! Cóż – nieskromnie dodamy, że nie można się im dziwić. Duży Wóz to marka – na swoim koncie mamy tysiące udanych przeprowadzek i jeszcze więcej zadowolonych klientów w całym województwie mazowieckim. A co z przeprowadzkami poza teren Mazowsza? Zapraszamy do kontaktu – chętnie poznamy szczegóły zlecenia i postaramy się Państwu pomóc!

SPRAWDŹ OPINIE