Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa - Łódź

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa), z Warszawy oraz do Warszawy. Jeśli planujesz przeprowadzkę Warszawa - Łódź lub przeprowadzkę Łódź - Warszawa, koniecznie skontaktuj się z nami.

Przeprowadzki Łódź-Warszawa na miarę Twoich potrzeb

Duży Wóz to zgrany zespół fachowców, którym nie brakuje chęci do pracy. Zrealizowaliśmy już setki przeprowadzek, więc dysponujemy ogromnym doświadczeniem. Uwielbiamy to co robimy, więc z przyjemnością realizujemy każde kolejne zlecenie. Dysponujemy flotą pakowanych samochodów ciężarowych, więc możemy podjąć się nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki w Warszawie, a także międzymiastowe – na przykład przeprowadzki Łódź-Warszawa. Dlaczego wspominamy o kompleksowości? Poprzez kompleksowość rozumiemy to, że udzielamy wsparcia dokładnie na tych etapach przeprowadzki, na których potrzebuje tego klient. Możemy więc podjąć się jedynie transportu rzeczy do nowego mieszkania, lub rozszerzyć naszą usługę o załadunek, demontaż lub rozstawienie mebli i sprzętów w zgodzie z planem dostarczonym przez klienta. Zajmujemy się również pakowaniem do kartonów rzeczy osobistych takich jak np. ubrania, naczynia kuchenne, zabawki dziecięce. Jeżeli więc szukasz firmy przeprowadzkowej, która dostosuje zakres usługi do Twoich potrzeb, to nie mogłeś trafić lepiej – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ekspresowe przeprowadzki Warszawa-Łódź

Każdy dodatkowy dzień przeciągającej się przeprowadzki wiąże się z dodatkową dawką stresu i nerwów dla osoby przenoszącej się pod nowy adres. Dlatego przeprowadzki Warszawa-Łódź (podobnie jak zresztą wszelkie inne lokalne i międzymiastowe przeprowadzki) realizujemy zawsze w ustalonym terminie. W zdecydowanej większości cała przeprowadzka zajmuje nam tylko jeden dzień. U nas nie zaznasz opóźnień ani niespodziewanie pojawiających się dodatkowych problemów. W oparciu o doświadczenie zdobyte przy setkach zrealizowanych przeprowadzek podpowiemy, na co zwrócić uwagę, a powierzone nam misje zrealizujemy ze szwajcarską dokładnością. Nasi kierowcy doskonale odnajdują się na drogach – jeżdżą na tyle szybko, na ile pozwalają im przepisy i na tyle ostrożnie, aby nie uszkodzić Twoich rzeczy w trakcie przewozu.

Przeprowadzki Warszawa-Łódź - bezpiecznie do celu!

Twoje rzeczy w momencie załadowania na pakę Dużego Wozu zostają objęte naszą polisą ubezpieczeniową. W tym momencie dodamy, że ze wspomnianej polisy jeszcze nie zdarzyło nam się skorzystać, ponieważ zawsze do klienta przyjeżdżamy zaopatrzeni w opakowania transportowe oraz koce, folie i inne materiały zabezpieczające. Tak jak już wspomnieliśmy, nasi kierowcy jeżdżą ostrożnie, aby nie uszkodzić przy transporcie żadnej rzeczy załadowanej w ramach przeprowadzki. Warszawa-Łódź to jedna z często pokonywanych przez nas tras. Wiemy, na których jej odcinkach należy szczególnie uważać i zawsze stosujemy się do przepisów i zasad bezpieczeństwa.

Przeprowadzki Łódź-Warszawa - klienci prywatni i biznesowi

Jako Duży Wóz realizujemy przeprowadzki Łódź-Warszawa dla klientów biznesowych i prywatnych. Dlatego realizujemy przeprowadzki biur, przeprowadzki sklepów, domów i mieszkań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i chętnie podejmujemy się również misji specjalnych. Skontaktuj się z nami – niezależnie od tego co i gdzie przeprowadzasz. Z pewnością będziemy mogli Ci pomóc!

SPRAWDŹ OPINIE