Transport na ternie Warszawy i okolic

Zajmujemy się transportem mebli, antyków, sprzętu AGD i RTV oraz gabarytów. Nasze usługi transportowe świadczymy głównie na terenie Warszawy i okolic, ale możemy zawieźć Twoje rzeczy nawet na drugi koniec Polski. Zależnie od wymagań klienta możemy zająć się samym transportem lub transportem z wniesieniem, a także spakowaniem i zabezpieczeniem przedmiotów na czas transportu. Po prostu zapewniamy szybki i bezpieczny transport w rozsądnej cenie.

Transport z wniesieniem - Warszawa

Transport to nie tylko przewożenie rzeczy z miejsca na miejsce. Zamawiając usługi transportowe na terenie Warszawy i okolic w firmie Duży Wóz, możesz także skorzystać z opcji transportu z wniesieniem. Nasi pracownicy mogą zająć się wszystkim - załadunkiem, rozładunkiem, wyniesieniem z mieszkania lub wniesieniem do mieszkania. Dodatkowo możemy solidnie zabezpieczyć przewożone mienie - dysponujemy materiałami do pakowania (folia stretch, folia bąbelkowa, tektura itd.).

Wynajem ciężarówki / samochodu dostawczego z kierowcą

Wynajem samochodu z kontenerem do przewozu mebli (meblowozu) w wypożyczalni nie jest opcją ani tanią ani wygodną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą. Dysponujemy ciężarówkami z przestrzenią ładunkową o wymiarach około 4,20 x 2,10 x 2,10 m i ładownością około 1000 kg. Więcej na temat naszych aut (w tym zdjęcia) znajdziesz klikając TUTAJ.Transport mebli

Transport szafy, regału, komody, meblościanki, łóżka, kanapy, wersalki, stołu, biurka, toaletki, sekretarzyka i innych mebli to nasza praca. Wiemy jak bezpiecznie przewozić meble. Właściwe przygotowanie mebli do transportu oraz odpowiednie ich przenoszenie nie stanowi dla nas żadnego wyzwania. Przewozimy zarówno meble używane jak i nowe prosto ze sklepu. Za każdym razem robimy to solidnie i ostrożnie.

Transport mebli z Ikea oraz innych sklepów

Często zajmujemy się transportem mebli ze sklepów Ikea oraz innych salonów meblowych. Meble ze sklepów zazwyczaj spakowane są w paczkach, których rozmiary nie pozwalają na transport samochodem osobowym. Nasze auta są przystosowane do przewozu dużych przedmiotów. Klienci wybierają nas ze względu na jakość oferowanych usług, szybkość i niską cenę.

Transport antyków

Stare meble mają w sobie coś niezwykłego, mają duszę. Ponadto często są niewzykle piękne i niemożliwe do kupienia. Transport antyków wymaga dużo większej ostrożności i umiejętności niż transport nowych mebli. Meble, które wyprodukowano kilkadziesiąt, a czasami nawet kilkaset lat temu, zazwyczaj sprawiają wrażenie bardzo solidnych. Mimo to, trzeba się z nimi obchodzić delikatnie. Porządne zabezpieczenie przed uszkodzeniami podczas transportu to konieczność. Zabytkowe meble, często pamiątki rodzinne transportujemy przede wszystkim bezpiecznie.

Transport lodówek - Warszawa

Zajmujemy się transportem lodówek na terenie Warszawy i okolic. Wozimy i nosimy lodówki nowe i używane. Większość przewożonych przez nas lodówek ma około 2 m wysokości. Zawsze przewozimy je w pozycji pionowej i zabezpieczamy pasami transportowymi. Używane lodówki owiajmy folią stretch, aby ochronić je przed zarysowaniami.

SPRAWDŹ OPINIE