Firma Duży Wóz - przeprowadzki Nowy Dwór Mazowiecki

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa) oraz w okolicznych gminach i miejscowościach. Skontaktuj się z nami jeśli przygotowujesz się do przeprowadzki na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego lub na trasie Nowy Dwór Mazowiecki - Warszawa albo Warszawa - Nowy Dwór Mazowiecki. Organizujemy też przeprowadzki z Nowego Dworu Mazowieckiego do innych miejscowości na terenie całej Polski.

Możemy zająć się wszystkim kompleksowo lub pomóc przy poszczególnych etapach przeprowadzki. Oferujemy takie usługi jak: pakowanie rzeczy do kartonów, zabezpieczanie mebli, przenoszenie, wnoszenie i znoszenie po schodach, załadunek i rozładunek, demontaż i montaż mebli. Nasi Klienci mogą wybrać jaka forma współpracy jest dla nich najwygodniejsza. Dzięki temu cały proces jest łatwy i przyjemny. Zamiast stresu pojawia się radość z nowego mieszkania.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, uzyskać darmową wycenę (tak, wycena jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca) lub po prostu zapytać o poradę związaną z przeprowadzką - śmiało zadzoń lub napisz do nas. Z przyjemnością Ci pomożemy.

Przeprowadzki Nowy Dwór Mazowiecki

Załoga Dużego Wozu wita Nowy Dwór Mazowiecki! Przeprowadzka z naszą ekipą to czysta przyjemność – szybko, sprawnie i bezpiecznie dowieziemy wszystkie Twoje rzeczy pod wskazany adres. Mamy bogate doświadczenie, moc energii do działania i aż dwadzieścia metrów sześciennych przestrzeni załadunkowej, którą chcemy wypełnić Twoimi ładunkami. Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki – to, w którym momencie skorzystasz z naszej pomocy, zależy wyłącznie od Ciebie. Możemy pomóc Ci rozmontować meble i złożyć je w nowym mieszkaniu. Możemy zająć się rozładunkiem lub jedynie transportem. Zapraszamy więc do kontaktu z naszym działem obsługi – uzgodnijmy szczegóły zlecenia, a my zrealizujemy je czystą przyjemnością i ogromnym zapałem!

Bezpieczne przeprowadzki Nowy Dwór Mazowiecki

Naszą misją jest wspieranie przebiegu, a nie utrudnianie przeprowadzki. Nowy Dwór Mazowiecki – mieszkańcy tego miasta zdążyli się o tym już wielokrotnie przekonać. Nasi kierowcy dobrze znają tutejsze drogi. Jeżdżą więc sprawnie, ale też ostrożnie i przepisowo dlatego nie obijamy ładunków w trakcie transportu. Zawsze jesteśmy wyposażeni w pakiet materiałów zabezpieczających takich jak kartony i inne opakowania, koce, czy pasy transportowe. Z nami wszystkie Twoje rzeczy dojadą do celu dokładnie w takim stanie, w jakim zostały załadowane na pakę Dużego Wozu!

Międzymiastowa przeprowadzka - Nowy Dwór Mazowiecki i aglomeracja warszawska

Kroi Ci się międzymiastowa przeprowadzka? Nowy Dwór Mazowiecki jest jednym z czterdziestu miast wchodzących w skład aglomeracji warszawskiej, dlatego bynajmniej sytuacja ta nie jest dla nas nowa. Codziennie w tym obszarze realizujemy przeprowadzki. Warszawa to miasto w którym mieści się siedziba naszej firmy. Stąd ekspresowo dojedziemy w każdy zakątek aglomeracji, odbierzemy Twoje rzeczy i dostarczymy je do nowego mieszkania. Tutejsze drogi znamy jak własną kieszeń i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zjawić się u klienta na czas.

Przewóz ciężkiego sprzętu RTV i AGD - Nowy Dwór Mazowiecki

Transportowanie ładunków jest dokładnie tym, co uwielbiamy robić – dlatego oprócz standardowych przeprowadzek podejmujemy się również zleceń polegających na przewozie pojedynczych ładunków z punktu A do punktu B. Jeżeli więc kupiona przez Ciebie pralka dalej zalega w sklepie, bo kierowca jest na zwolnieniu, to chętnie dostarczymy ją za niego. Zapraszamy więc do kontaktu z naszym działem obsługi – sumiennie podchodzimy do każdego zlecenia, a każdy ładunek dostarczymy możliwie jak najszybciej!


SPRAWDŹ OPINIE