Firma Duży Wóz - przeprowadzki Warszawa Mokotów

Mokotów to najliczniej zamieszkana dzielnica Warszawy. Obecnie liczba mieszkańców przekracza już 200000. Według Miejskiego Systemu Informacji Mokotów dzieli się na nastęujące rejony: Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów.

Od kilku lat Mokotów jest na szczycie list najchętniej wybieranych dzielinic. Popularne są zarówno przeprowadzki do mieszkań z rynku wtórnego, jak również do nowych bloków. Deweloperzy chętnie inwestują na Mokotowie ze względu na bliskość centrum Warszawy oraz dobre skomunikowanie (przede wszystkim metro). Jako punkt docelowy swojej przeprowadzki Mokotów wybierają przede wszystkim młodzi ludzie.

Nowi mieszkańcy przeprowadzają się na teren Mokotowa na stałę, do własnych mieszkań oraz tymczasowo - do wynajmowanych mieszkań. Zauważalnie więcej ludzi wybiera przeprowadzkę z innej dzielnicy na Mokotów niż z Mokotowa do innej dzielicy. Mokotów jest też częstym wyborem nowych mieszkańców Warszawy (w tym studentów) przeprowadzających się z innych miejscowości.

SPRAWDŹ OPINIE