Przeprowadzki domów i mieszkań

Kompleksowe i profesjonalne przeprowadzki mieszkań i domów to nasza specjalność. Każde zlecenie jest inne, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. Na Twoje życzenie możemy zająć się zupełnie wszystkim lub pomóc w wybranym przez Ciebie etapie przeprowadzki.

Przeprowadzki kompleksowe

To najwygodniejszy dla Ciebie wariant naszych usług. Spakujemy wszystkie rzeczy, zabezpieczymy meble na czas transportu, wyniesiemy z mieszkania, zawieziemy pod wskazany adres i ustawimy w wybranych przez Ciebie miejscach. Jeśli chcesz, możemy nawet zająć się ich rozpakowaniem i ułożeniem w odpowiedni sposób. W razie potrzeby demontujemy i montujemy meble. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały (kartony przeprowadzkowe, folie, koce ochronne itd.). Po prostu wchodzisz i mieszkasz.

Tanie przeprowadzki

Wyniesiemy przegotowane przez Ciebie kartony, meble i inne przedmioty z mieszkania. Zawieziemy je pod wskazany adres i wniesiemy do Twojego nowego domu. Szybko i tanio.

Usługi przeprowadzkowe dostosowane do Twoich potrzeb

Możemy dopasować nasze usługi do Twoich indywidualnych wymagań. Chcesz samemu spakować rzeczy do kartonów, a nam powierzyć demontaż i zabezpieczenie mebli? Może masz jakieś nietypowe wymagania? Zadzwoń lub napisz do nas. Wspólnie dostosujemy usługę do Twoich indywidualnych wymagań.Ile kosztują przeprowadzki?

Ceny usług przeprowadzkowych zależą od wielu czynników. Najważniejsze z nich to ilość, wymiary oraz waga transportowanych rzeczy. Równie ważne jest to, skąd i dokąd się przeprowadzasz, z którego i na które piętro, czy w budynku są windy. Oczywiste jest, że przeprowadzka studenta, który nie zabiera ze sobą mebli będzie tańsza niż przeprowadzka mieszkania z całą zawartością.

W zakładce "cennik" znajdziesz więcej informacji na temat cen przeprowadzek oraz formularz wyceny przeprowadzki. To proste narzędzie pozwoli Ci szybko i wygodnie sprawdzić ile będzie kosztować Twoja przeprowadzka.


SPRAWDŹ OPINIE