Firma Duży Wóz - przeprowadzki Piastów

Naszą specjalnością są przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami przede wszystkim w Warszawie (przeprowadzki Warszawa) oraz w okolicznych gminach i miejscowościach. Skontaktuj się z nami jeśli przygotowujesz się do przeprowadzki Piastów - Warszawa lub Warszawa - Piastów.

Przeprowadzki Piastów i okolice

Duży Wóz – nadjeżdżamy, aby pomóc Ci z realizacją przeprowadzki. Piastów to miasto, w którym zjawiamy się regularnie – tutejsi mieszkańcy bardzo cenią sobie nasz standard usług transportowych! A ten jest naprawdę wysoki – bardzo dbamy o bezpieczeństwo przewożonych ładunków, jesteśmy sumienni, punktualni a format usługi zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Poinformuj nas więc w jakim zakresie wsparcia przy przeprowadzce potrzebujesz. Możemy jedynie przewieść rzeczy z punktu A do punktu B lub podjąć się również załadunku, rozładunku czy złożenia mebli w nowym mieszkaniu. Jeżeli więc potrzebujesz kompleksowego, fachowego wsparcia przy przeprowadzce to nie mogłeś trafić lepiej – zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi!

Piastów - przeprowadzka do Warszawy i innych miast

Przymierzasz się do międzymiastowej przeprowadzki? Warszawa – to właśnie w stolicy Polski znajduje się siedziba naszej firmy. Dzięki tak strategicznej lokalizacji możemy szybko dostać się do miast położonych w aglomeracji warszawskiej takich jak na przykład Nowy Dwór Mazowiecki czy chociażby Piastów. Przeprowadzka w tym rejonie to nasz chleb powszedni – nasi dobrze znają tutejsze drogi i zawsze starają się wybrać tę najmniej wyboistą i jak najszybszą. Jeżeli planujesz wyprowadzkę do miasta położonego poza głównym ośrodkiem naszej działalności, to zapraszamy do kontaktu – dla Dużego Wozu nie ma rzeczy niemożliwych!

Przeprowadzka Piastów - zabezpieczony transport

Przebity materac, roztrzaskany mebel i ukochane akwarium ze zbitą szybą wyjmowane w słoniowym tempie z paki zdezelowanego busa przez dwóch, zmęczonych dniem wczorajszym pracowników... Nie – tak zdecydowanie nie powinna wyglądać przeprowadzka! Piastów to miasto, które zasługuje na usługi na wysokim poziomie – dlatego nasza ekipa zjawia się tu tak często i właśnie dlatego Duży Wóz nie ma absolutnie żadnej konkurencji w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od centrum Warszawy. Wszystkie ładunki dodatkowo zabezpieczamy kartonami, pasami transportowymi i kocami. Unikamy wybojów i nie szarżujemy, dlatego nie obijamy transportowanych ładunków. Pomimo tego, że jeździmy ostrożnie, to dotrzymanie terminu jest dla nas świętością. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, bo wyprowadzki są czymś, co po prostu kochamy.

Transport sprzętu AGD - Piastów

Oprócz standardowych przeprowadzek realizujemy również transport dużych ładunków takich jak meble, części samochodowe czy sprzęt RTV i AGD. Jeżeli więc przymierzasz się do zakupu pralki z drugiej ręki, ale problem stanowi dla Ciebie kwestia transportu, to jesteś w idealnym miejscu. Zadzwoń na numer widoczny w górnej części strony i poinformuj nas o szczegółach zlecenia!

SPRAWDŹ OPINIE