Magazyny do wynajęcia - Warszawa i okolice

Jako Duży Wóz zawsze staramy się wyjść naprzeciw potrzebom klienta. Dlatego rozwijamy naszą usługę o magazyny do wynajęcia. Warszawa – jeżeli szukasz powierzchni magazynowej na terenie tego miasta, to koniecznie zgłoś się do nas. Przyjedziemy punktualnie o ustalonej godzinie i odbierzemy wszystkie rzeczy, które potrzebujesz zmagazynować. Rozliczamy się za realnie zajętą powierzchnię, a nie za cały magazyn. Konkurencyjne magazyny i przechowalnie mebli rozliczają się w okresie miesięcznym i często wymagają płatności z góry za pierwsze kilka miesięcy. U nas wygląda to nieco inaczej – rozliczamy się w okresie tygodniowym i to właśnie tydzień uznajemy za minimalny okres składowania. Każdy zmagazynowany przez nas przedmiot jest objęty polisą ubezpieczeniową. Jeżeli więc szukasz rzetelnej, sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, która bezpiecznie przechowa Twoje rzeczy na korzystnych warunkach, to koniecznie zgłoś się do nas – nasz numer telefonu znajdziesz w górnej części strony!

Warszawa: hale magazynowe do wynajęcia - odbiór i dostawa mebli

Potrzebujesz przechować meble z biura lub mieszkania? Doskonale – naszym zadaniem jest to, aby maksymalnie możliwie odciążyć Cię w tym procesie. Dlatego rola naszego klienta w całej operacji ogranicza się jedynie do ustalenia godziny odbioru rzeczy. Resztę wykonujemy my. Punktualnie podjedziemy pod wskazany adres i odbierzemy rzeczy, które bezpiecznie dowieziemy do magazynu. Kolejny etap to składowanie. Nasze hale magazynowe do wynajęcia są czyste i bezpieczne. Twoje rzeczy będą więc przechowywane w optymalnych warunkach. Ostatnia sprawa to dostawa rzeczy pod wskazany adres – Warszawa? A może inna część Polski? Dla nas to nieistotne – z pewnością damy radę je bezpiecznie dostarczyć w ustalonym terminie.

Hale magazynowe do wynajęcia - przechowywanie rzeczy na czas remontu

Planujesz gruntowny remont i zastanawiasz się jak zabezpieczyć meble i sprzęty w mieszkaniu przed farbami, pyłem i kurzem? To proste – sprawdź nasze hale magazynowe do wynajęcia na czas remontu! Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a my zajmiemy się resztą – odbierzemy rzeczy i przechowamy je przez ten okres. Warszawa to miasto, na które przypada główny zakres naszych działań, ale podobne zlecenia realizujemy również na terenie całego kraju.

Magazyny do wynajęcia Warszawa - oferta dla firm

Nasze magazyny do wynajęcia to bezpieczna przestrzeń składowania nie tylko mebli czy sprzętów AGD i RTV, lecz również poufnych, firmowych dokumentów. Zanim takie dokumenty złożymy w naszym magazynie, to przy kliencie spakujemy je do plastikowego boksa, który zaplombujemy. Możemy przechować tak długo, jak długo potrzebuje tego klient. Warszawa – z naszych usług korzystają już setki tutejszych przedsiębiorców. Dziś również i Ty możesz do nich dołączyć!

SPRAWDŹ OPINIE