Przeprowadzki mieszkań

Kompleksowe i profesjonalne przeprowadzki mieszkań i domów to nasza specjalność. Każde zlecenie jest inne, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. Na Twoje życzenie możemy zająć się zupełnie wszystkim lub pomóc w wybranym przez Ciebie etapie przeprowadzki.

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań

To najwygodniejszy dla Ciebie wariant naszych usług. Spakujemy wszystkie rzeczy, zabezpieczymy meble na czas transportu, wyniesiemy z mieszkania, zawieziemy pod wskazany adres i ustawimy w wybranych przez Ciebie miejscach. Jeśli chcesz, możemy nawet zająć się ich rozpakowaniem i ułożeniem w odpowiedni sposób. W razie potrzeby demontujemy i montujemy meble. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały (kartony przeprowadzkowe, folie, koce ochronne itd.). Po prostu wchodzisz i mieszkasz.

Tanie przeprowadzki mieszkań

Wyniesiemy przegotowane przez Ciebie kartony, meble i inne przedmioty z mieszkania. Zawieziemy je pod wskazany adres i wniesiemy do Twojego nowego domu. Szybko i tanio.

Usługi przeprowadzkowe dostosowane do Twoich potrzeb

Możemy dopasować nasze usługi do Twoich indywidualnych wymagań. Chcesz samemu spakować rzeczy do kartonów, a nam powierzyć demontaż i zabezpieczenie mebli? Może masz jakieś nietypowe wymagania? Zadzwoń lub napisz do nas. Wspólnie dostosujemy usługę do Twoich indywidualnych wymagań.

PRZEPROWADZKI DOMÓW

Ekspresowe przeprowadzki mieszkań

Każde zlecenie realizujemy szybko i sprawnie. Nie brakuje nam zapału do działania i chęci do pracy. Punktualność i dobra organizacja są dla nas bardzo ważne. Dlatego ogromny nacisk stawiamy na przygotowanie do przeprowadzki. Zawsze dopasowujemy liczbę pracowników i ilość samochodów do wielkości zlecenia. Wszystko po to, aby bezpiecznie, a jednocześnie jak najszybciej załadować, przewieźć i rozładować rzeczy Klienta. Staramy się planować grafik z dużym wyprzedzeniem, ale czasami jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zlecenia bardzo szybko. Jeżeli więc szukasz ekspresowej przeprowadzki mieszkań, to nie mogłeś trafić lepiej – nasz numer telefonu znajdziesz w górnej części strony!

Czytaj więcej

Bezstresowe przeprowadzki mieszkań

Wiemy, jak bardzo potrafi irytować opóźniający się termin przeprowadzki mieszkań czy domów – wiąże się to z niepotrzebnym stresem, niepewnością o własną przyszłość i przysłowiowym spaniem na walizkach. Dlatego kładziemy ogromny nacisk na punktualność i wszystkie usługi realizujemy w umówionych terminach. Zmiana lokum to w pewnym sensie koniec starego i początek nowego etapu życia. W takich chwilach warto zadbać o wewnętrzny spokój i harmonię. Dbamy więc o to, aby spokoju naszych Klientów nie burzyły w tym czasie negatywne emocje i pytania pozostawione bez odpowiedzi. Duży Wóz pomógł już tysiącom osób w bezstresowej przeprowadzce – z nami przykre niespodzianki takie jak zmiana terminu realizacji zlecenia w ostatnim momencie nie są po prostu możliwe. Dlaczego? Bo wiemy, że gwarantem spokoju ducha naszych klientów jest pewność. My tę pewność dostarczamy w pakiecie wraz z zamówieniem usługi przeprowadzkowej!

Przeprowadzka mieszkania – Warszawa i okolice

Włochy, Ochota, Bemowo, Pruszków czy Marki? W każdy zakątek aglomeracji warszawskiej Duży Wóz dojedzie najszybciej, jak to tylko możliwe! Tutejsze drogi znamy lepiej niż niejeden lokalny taksówkarz, dlatego zwinnie się po nich poruszamy i wiemy, z których objazdów warto skorzystać, a których wyboistych dróg lepiej unikać. Twoje rzeczy dojadą więc z punktu A do punktu B najszybciej jak to możliwe i oczywiście nienaruszone. Zawsze zabezpieczamy transportowany ładunek, a ze względu na to, że jeździmy ostrożnie i omijamy wspomniane wyboje, to kolokwialnie to ujmując – u nas rzeczy nie „latają” po naczepie. Duży Wóz to pewna marka. Duży Wóz to zawsze fachowo zrealizowana przeprowadzka mieszkania – Warszawa to miasto, które zasługuje na tę jakość!

Transport rzeczy i przeprowadzka mieszkania (Warszawa)

Transport rzeczy to nasza specjalność – dlatego realizujemy również szereg innych usług niż przeprowadzka mieszkania. Warszawa – w tym wspaniałym mieście codziennie sprzedają się tysiące przedmiotów, które ze względu na duże gabaryty nie zmieszczą się w samochodzie osobowym. Jeżeli więc planujesz zakup wymarzonej sofy, komody czy silnika odrzutowego, to koniecznie zgłoś się do nas – dostarczymy go najszybciej, jak to tylko możliwe!Ile kosztują przeprowadzki mieszkań?

Ceny usług przeprowadzkowych zależą od wielu czynników. Najważniejsze z nich to ilość, wymiary oraz waga transportowanych rzeczy. Równie ważne jest to, skąd i dokąd się przeprowadzasz, z którego i na które piętro, czy w budynku są windy. Oczywiste jest, że przeprowadzka studenta, który nie zabiera ze sobą mebli będzie tańsza niż przeprowadzka mieszkania z całą zawartością.

W zakładce "cennik" znajdziesz więcej informacji na temat cen przeprowadzek oraz formularz wyceny przeprowadzki. To proste narzędzie pozwoli Ci szybko i wygodnie sprawdzić ile będzie kosztować Twoja przeprowadzka.


SPRAWDŹ OPINIE